ПРО КОМПАНІЮ

Кожна подія перетворюється на історію з унікальною концепцією…

Global Events організовує події ділового та розважального формату, заходи будь-якого масштабу та складності, а також власні івенти.

Урочисті відкриття, презентації брендів або продуктів, конференції, міжнародні форуми, корпоративи та тимбілдинги – кожна ідея унікальна та перетворюється на захід, який перевищує Ваші очікування. Event marketing один з основних інструментів просування компанії, позиціонування на ринку та збільшення лояльності клієнтів та партнерів.

Над Вашими івентами працюють сценаристи, дизайнери, відділ креативу, технічні підрядники та digital спеціалісти які максимально поринають у політику компанії, її цінності, розуміють її унікальність та аутентичність.

170+

Успішних івентів

80+

Задоволених клієнтів

20+

ПРОФЕСІОНАЛІВ

GLOBAL EVENTS організатори EIF2019

Ми формуємо напрям в івент-індустрії, організовуючи Event Industry Forum – щорічну наймасштабнішу бізнес-подію для більше ніж 1000 івенторів України і не тільки.

Можете бути впевнені, що для Вашого заходу буде застосовано найактуальніші тренди та ідеї.

Кожна подія перетворюється на історію з унікальною концепцією.

У 2019 році Event Industry Forum встановив рекорд «Наймасовіший форум в івент індустрії» об’єднавши понад 1300 фахівців івент галузі, та зібравши у собі тренди, ноу-хау, маркетингові та інноваційні рішення для втіляння їх у Ваших подіях. З нами Ваш захід відбудеться на найвищому рівні та досягне поставлених цілей.