КОРПОРАТИВИ

У житті кожної компанії відбувається безліч подій: від відкриття нового офісу до днів народження фірми, внутрішніх тімбілдингів для окремих департаментів, святкування Нового року та інших корпоративних заходів.

Такі івенти важливо продумати таким чином, аби вони змогли донести основні цінності компанії до кожного її працівника. Водночас корпоративи та тімбілдинги потребують не лише ефективної організації, а й цікавих ідей, які зроблять їх яскравими та незабутніми.

Івент-агенція Global Events запропонує та реалізує креативні ідеї корпоративів та організує у Львові корпоратив будь-якого масштабу та складності, втіливши усі цілі Вашої компанії завдяки ретельно продуманій концепції.

Окрім цього, команда Global Events також пропонує професійну організацію літніх та новорічних корпоративів у сучасному форматі онлайн. На відміну від офлайн заходів онлайн-корпоративи мають свої особливості, до яких належить вчасна термінова доставка food- та party-боксів для необмеженої кількості співробітників компанії, технічне забезпечення онлайн-трансляції для усіх учасників заходу та розробка креативної шоу-програми, активностей та квестів, до яких зможе долучитися кожен із гостей.

Маючи багаторічний досвід в організації як офлайн, так і онлайн корпоративів, івент-агенція Global Events надасть повний комплекс якісних послуг, аби, незалежно від формату, Ваш корпоративний захід посприяв поліпшенню внутрішньої комунікації та висвітлив корпоративну філософію компанії.